Data Protection Statement

Bendra informacija

Henkel Balti OÜ, toliau vadinama „Henkel“ , gerbia kiekvieno asmens, kuris lankosi mūsų svetainėje, privatumą. Dabar norėtume informuoti apie „Henkel“ surinktų duomenų tipą ir apie tai, kaip jie naudojami. Taip pat sužinosite, kaip galite naudotis savo duomenų subjektų teisėmis.

Visi šio duomenų apsaugos pranešimo pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje. Tai leis bet kuriuo metu savarankiškai pranešti, kokie duomenys yra renkami ir kaip mes naudojame tokius duomenis.

Šis Duomenų apsaugos pareiškimas netaikomas svetainėms, kurios yra prieinamos per hipersaitus „Henkel“ svetainėse.

Asmens duomenų rinkimas, naudojimas ir tvarkymas

Atsakingo subjekto pavadinimas: Henkel Balti OÜ

Atsakingo subjekto adresas: Sõbra 43, 51013 Tartu, Estonia

„Henkel“ naudoja asmens duomenis visų pirma norėdama pateikti šią svetainę vartotojams. Bet koks tolesnis duomenų tvarkymas atliekamas tik remiantis kitais teisės aktais nustatytomis pareigomis ar leidimais arba jei atitinkamas naudotojas sutiko „Henkel“ . „Henkel“ saugo ir tvarko duomenis būtent šiais tikslais:

Kai vartotojai lankosi svetainėje, „Henkel“ automatiškai surenka ir saugo tam tikrus duomenis. Į tai įeina: IP adresas arba prietaiso ID, priskirtas atitinkamam galutiniam įrenginiui, kuris mums reikalingas norint perduoti prašomą turinį (pvz., ypač turinį, tekstus, vaizdus ir informaciją apie gaminį, taip pat duomenų atsisiuntimui numatytus duomenų failus ir pan.), naudotojų veikla svetainės kontekste, atitinkamo galinio įrenginio tipas, naudojamos naršyklės tipas, taip pat naudojimo data ir laikas.

„Henkel“ saugo šią informaciją ne ilgiau kaip 7 dienas, siekdama atpažinti ir neleisti netinkamai panaudoti svetainę.

„Henkel“ šią informaciją naudoja ir paslaugų teikimui, savybėms ir funkcijoms, taip pat bendrosioms administravimo užduotims.

Be to, „Henkel“ pašalina arba anonimizuoja naudojimosi duomenis, įskaitant IP adresus, be nepagrįsto delsimo, kai tik jie tampa nebereikalingi minėtiems tikslams.

Duomenų tvarkymas ir naudojimas pagrįstas teisės aktų nuostatomis, kurios pateisina šias operacijas, remiantis tuo, kad 1) tvarkymas yra būtinas norint pateikti tinklalapį; arba (2) „Henkel“ turi itin svarbų teisėtą interesą užtikrinti ir pagerinti svetainės funkcionalumą ir veikimą be klaidų ir kad jis pritaikytas vartotojo poreikiams.

Tolesnis asmens duomenų tvarkymas

Vartotojų prašymų lentelė

Galite pateikti savo kontaktinius duomenis per mūsų kontaktinę formą. Mes naudosime jūsų duomenis atsakydami į jūsų užklausą.

Jūsų duomenų tvarkymas ir naudojimas remiasi įstatymais nustatytomis nuostatomis, kurios pateisina šias operacijas, atsižvelgiant į tai, kad tvarkymas yra reikalingas jūsų prašymui administruoti.

Jei nedavėte sutikimo dėl ilgesnės saugojimo trukmės, pvz., mūsų santykių su klientais valdymo metu, mes saugome duomenis ne ilgiau, nei reikia, kad įvykdytume aukščiau minėtą tikslą arba tiek, kiek reikalaujama, jei taikomos įstatymų numatytos išlaikymo prievolės.

Sutikimas / Sutikimo panaikinimas

Vartotojų / santykių su klientais valdymas / Internetinės bendruomenės

Jūs galėjote suteikti sutikimą, kad „Henkel“ tvarkytų jūsų kontaktinius duomenis, kuriuos galbūt pateikėte „Henkel“ ,  jūsų elektroninio bendravimo su „Henkel“ turiniu ir aplinkybėmis, pvz., kontaktinės formos ar elektroniniu paštu, jūsų naudojimąsi „Henkel“ svetainėmis, duomenis apie jūsų dalyvavimą „Henkel“ internetiniame mokyme, „Henkel“ socialinių žiniasklaidos svetainių veikla (blogai, „Facebook“, fanų puslapiai ir kt.) tikslais reklama (paštu, naršyklėje, programoje ir kaip nurodyta toliau, jei pateikiate papildomą sutikimą); teikiant technines konsultacijas, tokias kaip produktų ar technologijų naudojimas, rinkos tyrimas ir teikiant tokias internetines paslaugas kaip e. mokymasis, žiniatinklio seminarai komunikacija, susijusi su renginiais tyrimų atlikimas Norint pasiekti pasirinktus tikslus „Henkel“ gali sujungti aukščiau išvardytus duomenis su kitais duomenimis, kuriuos „Henkel“ galėjo teisėtai surinkti apie jus, pvz., iš loterijos ar kitos svetainės veiklos, ir analizuoti duomenis, kad nustatytų atitinkamas reklamavimo priemones.

Atliekant šią analizę „Henkel“ taiko automatizuotą metodiką, pagal kurią pirmenybė teikiama pardavimų skatinimui. Kontaktai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų internetinę ir neoficialią veiklą. Remiantis kategorija, kuriai jie yra priskirti, ir vieta, kurioje jie yra, kontaktai priskiriami pardavėjams ir jais siekiama gauti skirtingą informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas bei reklaminę medžiagą.

Galbūt gavote sutikimą, kad „Henkel“ gali perduoti jūsų asmens duomenis GFK šiais tikslais:

  • kontaktinių adresų atitikimas ir atnaujinimas.

Duomenys bus saugomi tik tol, kol sutikimas galioja arba tol, kol reikalaujama, jei bus numatytos kokios nors teisinės saugojimo prievolės.

Jūs galite bet kuriuo metu ateityje atšaukti savo sutikimą, spustelėdami atitinkamą sutikimo pareiškimo hipersaitą arba išsiųsdami laišką, arba el. laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui Data Protection / Legal Office, Sõbra 43, 51013 Tartu, Estonia (dpo.baltics@henkel.com). Sutikimo atšaukimas neturės įtakos duomenų tvarkymo, pagrįsto sutikimu prieš atšaukimą, teisėtumui.

Elektroninio pašto reklama

Toliau galite pareikšti savo sutikimą, kad „Henkel“ gali susisiekti su Jumis dėl pasiūlymų, produktų ir paslaugų, susijusių su „Henkel“ Adhesive Technologies asortimento produktais elektroniniu paštu (elektroniniu paštu, SMS, MMS, tiesiogine žinute) ir (arba) telefonu.

Mes panaudosime jūsų duomenis, kaip nurodyta Tolesnis asmens duomenų tvarkymas šia Duomenų apsaugos ataskaita, kuria suteikiama atitinkama reklamavimo priemonė.

Jūs galite bet kuriuo metu ateityje atšaukti savo sutikimą, spustelėdami atitinkamą sutikimo pareiškimo hipersaitą arba išsiųsdami laišką, arba el. laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui Data Protection / Legal Office, Sõbra 43, 51013 Tartu, Estonia (dpo.baltics@henkel.com). Sutikimo atšaukimas neturės įtakos duomenų tvarkymo, pagrįsto sutikimu prieš atšaukimą, teisėtumui.

Interneto stebėjimas

„Google Analytics“

Ši svetainė naudoja „Google“, Inc. („Google“) teikiamą interneto analitikos paslaugą, „Google“ Analytics. Šiuo tikslu jūsų kompiuteryje yra įdiegtas slapukas . Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduodama ir saugoma „Google“ serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mes turime aktyvuotą anoniminio IP nustatymą, o tai reiškia, kad „Google“ sutrumpins/anonimizuos paskutinį IP adreso oktetą Europos Sąjungos valstybėms narėms, taip pat kitoms Europos ekonominės erdvės susitarimo šalims. Tik išskirtiniais atvejais JAV esantys „Google“ serveriai siunčia ir sutrumpina visą IP adresą.

Svetainės teikėjo vardu „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, sudarytų svetainių veiklos ataskaitas svetainių operatoriams ir teiktų kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu ir interneto naudojimu svetainės teikėjui. „Google“ nesusies jūsų IP adreso su kitais „Google“ turimais duomenimis.

Prieštaravimas dėl duomenų rinkimo:

Be to, kad pakeisite naršyklės nustatymus, dar galite neleisti „Google“ rinkti ir naudoti duomenis (slapukus ir IP adresą) atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės įskiepį iš https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt

„Google“ „DoubleClick“

Mes naudojame „Google“ „DoubleClick“ funkciją savo svetainėje, kad galėtume įvertinti svetainės naudojimą ir sudaryti sąlygas mums, „Google“ ir kitiems reklamuotojams, kurie bendradarbiauja su „DoubleClick“ , kad galėtumėte teikti jums su naudotoją susijusią reklamą. Šiuo tikslu jūsų kompiuteryje įdiegtas slapukas. Šis slapukas renka informaciją apie jūsų naršyklėje pateiktą reklamą ir kokius skelbimus spustelėjate. Slapuko naudojama informacija apie jūsų naudojimąsi tinklalapiu bus perkelta į „Google“ serverį JAV ir bus saugoma ten. Remiantis surinkta informacija, jūsų naršyklėje bus rodomi jus dominantys skelbimai.

Prieštaravimas dėl duomenų rinkimo:

Be to, pakeisdami naršyklės nustatymus, taip pat galite visam laikui išjungti „DoubleClick“ slapuką naudodami naršyklės įskiepį. Naudojant įskiepį, šios naršyklės išjungimo nustatymai išlieka, net jei ištrinate visus slapukus. Galite gauti naršyklės įskiepį nuolatinei deaktyvacijai https://support.google.com/ads/answer/7395996.

Jūsų duomenų subjektų teisės/duomenų apsaugos pareigūnas

Bet kuriuo metu galite patvirtinti teisę naudotis savo duomenimis. Be to, jei įvykdomi atitinkami reikalavimai, galite teigti, kad yra šios teisės:

  • Teisė į sutvarkymą
  • Teisė į ištrynimą
  • Teisė į tvarkymo apribojimą
  • Teisė pateikti skundą atitinkamai kompetentingai duomenų apsaugos priežiūros institucijai
  • Teisė į duomenų perkėlimą (nuo 2018 m. gegužės 25 d.)

Teisė prieštarauti

Jei vyksta tvarkymo veikla, susijusi su jūsų asmens duomenimis, kuri atliekama remiantis teisėtais „Henkel“ interesais, jūs turite teisę bet kuriuo metu prieštarauti tokiam asmens duomenų tvarkymui dėl priežasčių, susidariusių jūsų konkrečioje situacijoje. „Henkel“ sustabdo šį tvarkymą, nebent „Henkel“ gali įrodyti svarbias tokio tvarkymo priežastis, kurios nusipelno apsaugos, kuri nusveria jūsų interesus, teises ir laisves, arba jei tvarkymas padeda apginti ar įgyvendinti teisinius reikalavimus.

Tokiais atvejais, arba jei turite kokių nors kitų klausimų ar pageidavimų dėl savo asmeninių duomenų, siųskite el. laišką arba paprastą laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui p. Data Protection / Legal Office, Sõbra 43, 51013 Tartu, Estonia (dpo.baltics@henkel.com).